Bungalov 01

Počet miestností: 4
Zastavaná plocha: 99 m2
Podlahová plocha: 79,56 m2

Cena holodomu

129 000 € s DPH

Realizácia našou spoločnosťou

Cena domu na kľúč

Individuálne

Cena je stanovená individuálne

VŠEOBECNÁ CHARAKTERISTIKA

Moderný 4 izbový bungalov menšieho rozmeru s veľmi nízkou energetickou náročnosťou, čo je pri dnešných cenách energií podstatná vlastnosť. Dom je navrhnutý ako stavba z pálených tehál so strešnou krytinou BRAMAC. Je samozrejme tepelne izolovaný, aby spĺňal súčasné energetické požiadavky. Vhodný je do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu. Základný projekt domu sa dá zväčšiť, otočiť alebo dispozične doprojektovať podľa požiadaviek zákazníka.

Zádverie: 4,18 m2
WC: 2,04 m2
Kúpelňa: 3,78 m2
Spálňa: 13,53 m2
Chodba: 3,33 m2
Obývacia izba s kuchyňou: 28,40 m2
Detská izba: 12,00 m2
Detská izba: 12,30 m2

Možné doobjednať: Profesie za 900 €
Tieto profesie sú súčasťou projektu na stavebné povolenie:
požiarna ochrana budov (POB),  technické zariadenia budov (TZB), statika (STA), elektroinštalácie (ELI), tepelno-technické posúdenie (TTP)

Zaujal vás projekt tohto domu? Kontaktujte nás!

Radi Vám podrobne predstavíme detaily.

V prípade záujmu, stavby holodomu alebo domu na kľúč spoločnosťou Sperostav, Vám poskytneme informácie o aktuálnych cenách a všetkých okolnostiach výstavby.

0911 308 298
sperostav@sperostav.sk

Čo získate zakúpením projektu?

Projekt rodinného domu je spracovaný do formy hotového projektu, ktorý poslúži pre potreby stavebného povolenia a samotnej realizácie rodinného domu. Projekty sú spracované ako domy s takmer nulovou potrebou energie v energetickej triede A0, v súlade so stavebným zákonom a súčasne platnými technickými normami.

Čo zahŕňa cena holodomu?

Dom postavený na rovinatom pozemku so základovou doskou, obvodovými múrmi, vnútornými priečkami a strechu z tvrdej krytiny vrátane odkvapov.
V holodome sú namontované okná s parapetmi a exteriérové dvere, je kompletne zateplený s vonkajšou silikónovou omietkou. Vo vnútri domu sú urobené elektroinštalácie, rozvod vody, kanalizácia, kúrenie s kotlom. Omietky sú sadrové s bielou finálnou maľbou. Poter je cementový. Strop je zateplený so sadrokartónovým podhľadom.

Cena domu na kľúč?

Cenu domu na kľúč je mimoriadne ťažko stanoviť, keďže každý z nás má rozdielne požiadavky, potreby a očakávania. Preto sa chceme každému zákazníkovi venovať individuálne a zostaviť cenu na základe Vášho výberu z možných dostupných materiálov a postupov.