Poskytujeme kompletné stavebné práce

Na čo sa zameriavame?

Domy na kľúč

Či už prídete s vlastným projektom, alebo si vyberiete dom z katalógu, pomôžeme Vám splniť si svoj sen o vlastnom bývaní.

Murárske práce

Zaoberáme sa výstavbou nízkoenergetických rodinných domov a polyfunkčných objektov, predovšetkým z materiálov Ytong, HELUZ a Porotherm.

Dlažba

Pekná dlažba vie zaujať. Treba len zvoliť vhodný spôsob ukladania, určiť veľkosť, spôsobu využitia, zaťaženia a priepustnosti …

Rekonštrukcie

Postaráme sa o kompletné rekonštrukcie starších domov, nadstavovanie nových podlaží a renovácie interiérov.

Zatepľovacie práce

Pomôžeme Vám s dilemou, či zatepliť alebo nezatepliť. Ukážeme Vám, že sa zatepľovania nemusíte báť. A ušetrené financie určite potešia.

Búracie práce

Radi búrame a preto rýchlo zdemolujeme všetko, čo bude treba. A urobíme to šetrne aj voči životnému prostrediu.

Montáž sadrokartónu

Systémy využívajúce sadrokartón sú moderným prvkom súčasného stavebníctva a to najmä pre ich jednoduchú, rýchlu a cenovo výhodnú výstavbu. Preto si získali mnohých z Vás…

Pokrývačské práce

Pekná strecha je základ pekného domu. Preto ju položíme alebo opravíme len certifikovaným spôsobom a so zárukou na dlhé roky.

Tesárske práce

Práca s drevom nás baví. Zhotovíme konštrukciu Vašej budúcej strechy, lešenie či debnenie.

Výkopové a zemné práce

Vykonávame všetky zemné a výkopové práce spojené s výstavbou rodinných domov, občianskych stavieb a priemyselných objektov.

Na stavebnom trhu od roku 2013

Už niekoľko rokov poskytujeme stavebné práce prostredníctvom vlastných zamestnancov a rokmi overených subdodávateľov, za ktorých zodpovedáme. Skúsenosti, zodpovedný prístup, neustále vzdelávanie sa a získavanie zručností nám umožňuje udržiavať vysokú úroveň realizovaných služieb.